Marilyn Monroe - předělovačka 3

Lindsay jako Marilyn

21. června 2010 v 18:24 | Norma |  Marilyn Monroe

Nahá Lindsay Lohan jako Marilyn Monroe

Americká herečka Lindsay Lohanová se rozhodla vzdát hold slavné blondýnce filmového plátna Marilyn Monroeové a nafotila repliky jejích známých aktů.

Lindsay Lohan jako Marilyn Monroe


Na titulní straně posledního vydání magazínu New York tak Lohanová filmovou femme fatale napodobila fotografií, na níž stojí nahá v blond paruce a zakrývá ji jen průsvitný růžový závoj, který drží v zubech.
Slavnou sérii fotografií Marilyn nafotil Bert Stern jen několik týdnů před její smrtí. Snímky vznikly v roce 1962 pro módní časopis Vogue a Monroeová na nich pózuje téměř nahá, jen se šperky či šátky, v leže na posteli i se skleničkou šampaňského.
20546-web-ceadcd.jpg
Pro moderní verzi snímků slavné divy Stern ke spolupráci zlákal Lohanovou, a nedalo mu to ani příliš přemlouvání. Mladá herečka, známá díky rolím v filmech Protivný sprostý holky či Mezi námi děvčaty, na Sternovu nabídku ihned přistoupila.
Lindsay se neupejpala
"Nemusela jsem nad tím moc přemýšlet. Bert Stern? Bude mě fotit jako Marilyn? Kdy se vám něco takového přihodí? Je to opravdu pocta," svěřila se Lohanová časopisu, který její snímky otiskl.
20547-web-6d02b3.jpg
Fotograf se vrátil na stejné místo, kde před čtyřmi desítkami let snímal Marilyn, do hotelu Bel-Air v Kalifornii. A pochvaloval si, že s ikonou bulvárních novinářů se spolupracovalo stejně dobře jako kdysi s její předchůdkyní. Lohanová prý neměla žádný problém se před aparátem svléct. "Byla přirozená, neupejpala se ani trochu," shrnul fotograf
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama