Marilyn Monroe - předělovačka 3

Červen 2010

Tak takhle to vypadalo u Marilyn doma

23. června 2010 v 20:29 | Norma |  Marilyn Monroe
¨

Ty fotky jsou sice špatné kvality, ale aspoň něco :)

Smrt hvězdy

23. června 2010 v 20:24 | Norma |  Marilyn Monroe

Smrt Legendy

Pátého srpna 1962. V domě na Brentwood, 12305 Helena Drive, je ticho. Do ložnice dopadají pruhy světla z pouliční lampy. Marilyn Monroe leží na břiše, její hlava je zabořená do polštáře, v pravé ruce v pravé ruce svírá telefonní sluchátko. Je nahá, mrtvá ... Jak to?Vždyť se za čtyři dny měla provdat za svého exmanžela Joa DiMaggia! Dokonce mu dala šít svatební oblek! Zvěst o smrti Marilyn Monroe se začala šířit už ve tři hodiny ráno, kdy ji našla hospodyně. Na místo činu byla přivolána policie, lékař, lidé z 20th Century Fox a její psychiatr. Příčina smrti: sebevražda. Hvězda se údajně předávkovala barbituráty a alkoholem. Tomu však někteří nevěří: "Viděl jsem spousty sebevrahů, kteří se otrávili prášky na spaní. Většinou dostaly křeče a zvraceli, jejich těla byla deformována. To, co jsem viděl, byla vražda. Marilyn ležela v typicky vojenské poloze," tvrdil doktor Donald Wolfe. Zabil ji někdo z prezidentovy ochranky, aby mlčela o poměru s Johnem. F. Kennedym?

tohle jsou fotky které zachycují mrtvou Marilyn :( :


Mladá Norma Jean

22. června 2010 v 22:02 | Norma |  Marilyn MonroeDiplom pro mě od LoLy

22. června 2010 v 21:42 | Norma
Je krásnej díky moc!

Diplom za spřátelení pro LoLu

22. června 2010 v 21:06 | Norma
diplom
Snad se líbí :)

Jak to bylo?

22. června 2010 v 13:46 | Norma |  Marilyn Monroe

Vražda? Sebevražda?

Ohledně její smrti existuje několik verzí. "Jedna verze tvrdí, že to byla sebevražda, jiná, že to byla vražda," uvedla Churchwellová. Vavera však cizí zavinění smrti vyloučil. "V roce 1962 byly kriminalistické metody již na takové úrovni, že by policisté jistě takové stopy našli."
Jan Cimický zastával názor, že šlo s velkou pravděpodobností o neúmyslné předávkování prášky na spaní v kombinaci s alkoholem. "Člověk, jenž je závislý na lécích, které kombinuje s alkoholem, ztrácí schopnost odhadnout, zda mu další dávka pomůže. Ona nebyla vysloveně ve své kůži a vzala si léky, jejichž množství neodhadla. Mohlo jít o nešťastnou náhodu," míní Cimický.
K častým spekulacím o důvodu její smrti patří nešťastná láska, neboť Marilyn údajně chodila s oběma bratry Kennedyovými. Jiní uvažují i o možnosti, že rodina Kennedyů se snažila zbavit nepohodlného svědka, který věděl příliš mnoho.

Jak to bylo?

Kolem její smrti existuje celá řada záhad a nejasností. "Když ji našli mrtvou, nastal zmatek, chodilo tam plno lidí, kdokoliv mohl uklidit stopy, stejně tak se neví, kdy byl přivolán lékař. Její hospodyně neustále měnila výpovědi," dodala Churchwellová.
Cimický ještě dodal, že herečka mohla pocítit syndrom zavírajících se dveří. "Možná si už uvědomovala, že je lepší odejít na vrcholu slávy."
Festival spisovatelů pokračuje i dnes. Od 12 hodin své knihy v knihkupectví Big Ben Bookshop podepisovali britský autor Howard Breton, Američanky Sarah Churchwelová a Jorie Grahamová a izraelský spisovatel Aharon Šabtai.
V rámci Mezinárodního večera pořadatelé udělí cenu Rytíř kultury, kterou oceňují instituce či jednotlivce podporující festival a kulturu obecně. Posledním dnešním pořadem pak bude Noční čtení na téma Marilyn slaví 80. narozeniny - těch by se manželka Arthura Millera, jemuž je letošní festival zasvěcen, dožila 1. června.

Plakáty na film"The seven year itch"

22. června 2010 v 13:45 | Norma |  Marilyn Monroe
Ten film je super viděla jsem ho snad 100x:) A tady sou nějaký plakáty:

Madonna jako Marilyn

22. června 2010 v 13:41 | Norma
Na obrázcích co sem dávám je jasně vidět že Madonna je dost velká kopírka Marilyn...


Oblečení s Marilyn

22. června 2010 v 13:35 | Norma
Marilynmarilyn monroe :)marilyn manroee.MarilynmarilynmarilynmarilynMarilyn .

Marilyn-foto

22. června 2010 v 13:12 | Norma
Marilyn MonroeTohle je fakt hezký! Zajímavě udělaný... :)

Marilyn Monroe jako 82letá babička

22. června 2010 v 13:10 | Norma
Mně se to moc nelíbí je to taková "svatokrádež" nevim jak jinak to popsat...Marilyn by měla být ve vzpomínkách vždy mladá a krásná...Tohle je vážně divný...

Marilyn jako...meloun?!

22. června 2010 v 13:07 | Norma
Je zajímavé co všechno člověk dokáže...:)

Marilyn-Happy Birthday Mr.President

22. června 2010 v 13:04 | Norma |  Marilyn Monroe
Happy Birthday Mr.President

Odhaleno

21. června 2010 v 21:59 | Norma |  Marilyn Monroe

Tajemství prsou Marilyn Monroe odhaleno

rze

Podpis Marilyn

21. června 2010 v 21:55 | Norma
TOhle je origoš podpis :)

Lindsay obdivuje Marilyn

21. června 2010 v 21:48 | Norma
Mladičká americká herečka Lindsay Lohan (20) je známá díky svým nesčetným románkům se slavnými muži, kladnému vztahu k alkoholu a rivalitě vůči své někdejší kamarádce Paris Hilton.
Bohužel se trošku zapomíná, že je Lindsay Lohan označována za nejlepší herecký talent posledního desetiletí.
Neustále se o tobě dočítáme, že ses bavila na nějakém večírku. Jak se ty na to díváš?
"Nenávidím, když o mně lidé takhle mluví. Myslí si, že si nějak sama ubližuju. I kdyby to tak bylo, tak je to jen moje věc."
Máš pocit, že je na tebe upřená až příliš velká pozornost?
"Lidé vždycky slyší to, co chtějí slyšet. Když jde člověk do showbusinessu, musí mít na paměti, že se dostane pod drobnohled."
Říkalo se, že trpíš bulimií. Je to pravda?
"Nejprve mi vyčítali to, když jsem mívala plnější tvary. Pak se jim začalo zase náramně hodit, že jsem zhubla a hned si vymysleli, že trpím poruchami příjmu potravy. Je to nesmysl. Mám radost, že jsem trochu zhubla. Rozhodně ale nejsem nemocná."
Máš nějaké tipy, jak si udržet štíhlou linii?
"Jím téměř všechno, na co mám zrovna chuť, ale rozhodně s mírou. Dopřeju si dokonce i burákové máslo nebo sendvič s aspikem. Moje oblíbené jídlo je suši a prakticky všechny mořské plody, ale ujíždím i na jídle z McDonalda.."
Jsi označována za módní ikonu. Kdo tě obléká?
"Mám ráda všechno od H&M po Chanella. Moc ráda mixuji různé styly. Klidně si obleču legíny za babku a zkombinuju to i s páskem za tisíc dolarů. Miluji módu a hrozně ráda se oblékám."

Kde bereš inspiraci?
"Mými vzory jsou Marilyn Monroe, Grace Kelly a moje kamarádka Kate Moss. Tyhle ženy mě nejvíce ovlivňují. Jinak už jen záleží, jakou mám zrovna náladu nebo barvu vlasů."
Kamarádíte se hodně s Kate? Někteří tvrdí, že na tebe má špatný vliv...
"Seznámil nás společný kamarád. Jak jsem už řekla, je mým velkým vzorem. Mnohé, co o ní bylo napsáno, není pravda. Je opravdu krásná, milá a hlavně věří sama v sebe a to mně imponuje."
Je v tvém životě přátelství hodně důležité?
"Přátelé jsou pro mě něco jako rodina. Například jedna moje kamarádka, se kterou jsem vyrůstala, je nyní moje tisková mluvčí a život si bez ní nedovedu představit. U filmu ale mnoho kamarádů nemám."
Co je pravdy no tam, že jsi prožila románek s Brucem Willisem?
"S Brucem jsem spolupracovala na filmu Just My Luck a novináři náš pracovní vztah příliš nafoukli. Když jsme se společně objevili na premiéře filmu, tak z nás okamžitě udělali pár. Je to směšné. Mohl by být můj otec."
Je lehké se během filmování zamilovat do svého hereckého kolegy?
"Párkrát se mi to stalo, ale teď se snažím odělit svůj osobní život od toho pracovního. Někdy je ale těžké si poručit, když je člověk zamilovaný."
uwr

Britney chce hrob vedle Marilyn

21. června 2010 v 21:44 | Norma |  Marilyn Monroe
Dvacetišestiletá Britney Spears už má vybráno i místo posledního odpočinku. Nebude to obyčejné místo, Britney chce totiž hrob vedle jejího idolu, kterým je zpěvačka Marilyn Monroe.
Velká fanynka našla inspiraci zřejmě z Marilyn, neboť právě ona se už za svého života připravila na svůj pohřeb. Britney si tedy vybírá místo, připravuje oblečení a poslední makeup. Zda se jí skutečně podaří místo získat není jisté. Britney vybrala hřbitov, který je vlastně hřbitovem většiny hollywoodských hvězd a nese název Hollywood's Forever Cemetery.Zdá se mi totrochu dost přehnaný...
marilyn4

Marilyn-Popis

21. června 2010 v 21:20 | Norma
Když se řekne Marilyn Monroe, vybaví se každému porcelánová pleť, zářivý úsměv, rudá rtěnka a dlouhé řasy mrkací panenky. Pak si vzpomeneme na božské ženské tělo tvaru přesýpacích hodin, laškovný pohled a měkkou houpavou chůzi.
padesátých letech po ní muži šíleli a nikdo se tomu snad nemůže divit. Sexuálním symbolem je víceméně dodnes a její fenomenální zevnějšek se už pokusilo napodobit mnoho známých celebrit. Nutno říci, že velmi úspěšně, z mnoha zmiňme třeba Madonnu, Gwen Stefani nebo Christinu Aguileru, která na styl MM přímo navázala, takže je vidět, že platinové vlny a rudá rtěnka mají stále mnoho do sebe a pánům se to líbí.
Marilyn nejspíš nikdy nepatřila mezi stydlivky, o čemž svědčí její slavné večerní róby, jejichž odvážný střih ve své době šokoval, pobuřoval, ale zároveň přitahoval. Velké výstřihy sahající téměř k pupíku byly skoro samozřejmostí a stejně tak i lesklé výrazné materiály.
Na druhou stranu musíme přiznat, že tahle americká kráska měla co ukázat, tak proč se za to stydět? Ráda nosila vysoké podpatky, a protože věděla, že při kolíbavé chůzi se přitažlivě kolébají i její zadní partie, zkracovala si vždy jeden podpatek z páru bot o jeden centimetr.
MM se vůbec ráda krásně oblékala a zdobila se pravými šperky. Tuto svou vášeň ukázala i ve filmu Někdo to rád horké, kdy ji její filmový partner Tony Curtis poslal nádherný briliantový náramek. A ve své písni Diamonds are a girl's best friend jasně zpívá o tom, co má doopravdy ráda.
Často se také objevovala v drahých kožešinách, s čímž by nejspíš v dnešní době u ochránců zvířat asi neuspěla. Sbírka jejích bot by směle mohla konkurovat i Sarah G. Parkerové, která jimi je prý doslova posedlá. V Baťově muzeu obuvi v Torontu patří Marilyny botky k jedněm z nejvíce obdivovaných exponátů.
Marilyn Monroe byla legendou už za svého života a i čtyřicet let po své smrti legendou zůstává. Měla originální styl, vpravdě ženský vzhled a muži měli tehdy asi opravdu raději
blondýnky…